Budowa tarasów Otwock, Mińsk Mazowiecki, Falenica, Józefów, Karczew

Taras – słowo, które jednoznacznie kojarzy się ze słońcem, odpoczynkiem, domem, rodziną i relaksem. Taras to jedno z najchętniej wykorzystywanych miejsce od wiosny do jesienie. W Państwa domu nadal nie ma tarasu lub wymaga on gruntownej przebudowy? Szukają Państwo sprawdzonego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się realizacją? Doradzi wybór najlepszych materiałów, pomoże je znaleźć w korzystnej cenie, a przede wszystkim wykona całą pracę w krótkim czasie, solidnie i w rozsądnych pieniądzach? Dobrze się składa! Naszą specjalnością jest budowa tarasów na terenie Otwocka i Mińska Mazowieckiego. Zajmujemy się tym od wielu lat, mogąc zagwarantować najwyższą jakość i najlepsze standardy.

Taras – dlaczego warto wybrać profesjonalistów?

Taras to utwardzona powierzchnia przylegająca do budynku, na którą można z niego bezpośrednio wyjść. Taras najczęściej sąsiaduje z salonem i prowadzą na niego szeroki drzwi uchylne lub przesuwne. Umiejętnie zaprojektowany i wykonany taras może optycznie powiększać salon, sprawiając że przy otwartych drzwiach staje się jego kontynuacją. Oprócz tego taras pełni przede wszystkim funkcję użytkową – zapewnia wygodne i bezpieczne miejsce do odpoczynku, zabawy i biesiadowania.

 

drewniany taras zbudowany przez ogrodyproan

Budowa tarasów Otwock – z czego budujemy tarasy?

Tarasy powszechnie wykonuje się z dwóch rodzajów materiałów. Pierwszym z nich jest kostka brukowa, a drugim deska drewniane, tudzież kompozytowa. Każdy z tych materiałów ma swoje zalety, jak i wady. Zależnie od oczekiwań inwestora, budżetu i oczekiwanego efektu, możemy wykonać taras z takich lub takich materiałów.

Budowa tarasów z kostki brukowej

W Mińsku Mazowieckim bardzo często budujemy tarasy z kostki brukowej. Dzięki temu że występuje ona w dziesiątkach różnych modeli i kolorów, taras może zyskać niepowtarzalny, indywidualny charakter, umiejętnie wpisujący się w otoczenie domu. Zaletą budowania tarasów z kostki brukowej jest ich bardzo duża wytrzymałość i brak potrzeby konserwacji. Warto jednak wspomnieć o tym, że chcąc zabezpieczyć tarasy z kostki brukowej przed brudzeniem lub tłustymi plamami, warto przeprowadzić jej impregnację specjalnymi środkami. Pozwalają one również uzyskać tzw. efekt mokrej kostki. Budowa tarasów przy pomocy kostki brukowej pozwala im nadać dowolny kształt, w tym również budować stopnie.

Budowa tarasów z deski

Nie tylko Otwock, ale również w innych miejscowościach można spotkać nasze tarasy z deski drewnianej lub kompozytowej. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest naturalny wygląd tarasu, który szczególnie ładnie komponuje się z drewnianą konstrukcją domu lub kiedy jest on utrzymany w rustykalnym klimacie. Drewno przeznaczone na budowę tarasów Otwock powinno być sezonowane i winny być to gatunki odporne na działanie wilgoci. Niezbędna jest również ich regularna impregnacja, która zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci do środka. Alternatywą dla drewna jest budowa tarasów Otwock z deski kompozytowej. Posiada ona wygląd naturalnego drewna, łącząc w sobie zalety wytrzymałego tworzywa sztucznego.

 

Gdzie jest możliwa budowa tarasów?

Domy i mieszkania

Budowę tarasów realizujemy na zlecenie osób prywatnych w ich domach i mieszkaniach. Są to tarasy różnej wielkości, zwykle przylegające do salonu, ale i innych pomieszczeń. Nowy taras daje jeszcze większy komfort codziennego korzystania z budynku lub mieszkania.

Lokale gastronomiczne

Restauracje, kawiarnie i puby mogą bardzo zyskać na atrakcyjności, jeśli zainwestują w budowę tarasu. Jest to tym bardziej wskazane, jeśli może się z niego roztaczać piękny widok na ogród, krajobraz lub panoramę miasta. Taras pozwala również zwiększyć ilość stolików.

Tarasy widokowe

W naszej ofercie znajduje się również budowa tarasów widokowych. Są to miejsca, które pozwalają wygodnie i bezpiecznie rozkoszować się otaczającym nas pięknem przygody, stanowiąc ważną atrakcję turystyczną lub rozpoznawalny punkt na mapie regionu.

 

 

Email

Napisz do nas:
ogrodyproan@wp.pl

Telefon

604 062 651
507 460 377

Adres

ul. BAGNISTA 64
05-400 OTWOCK

kanał youtube ogrody proan