O naszej firmie

Dzięki wypracowanym przez lata rozwiązaniom możemy sprostać każdemu zadaniu

Firma Ogrody Pro-An działa na rynku od ponad 25 lat.


Okres ten nie tylko wyróżnia naszą firmę jako jedną z pierwszych działających w sektorze architektury krajobrazu, lecz również wskazuje na ogromny bagaż doświadczania, stawiający Ogrody Pro-An w pozycji lidera wśród konkurencji. Projektowanie i zakładanie ogrodów, jako usługi świadczone przez naszą firmę, oparte są na specjalistycznej, rozległej wiedzy osób wchodzących w skład zespołu. Każdy projekt realizowany jest przez nas z najwyższą dbałością o szczegóły, albowiem to one decydują o powstaniu ogrodu , który pod każdym względem będzie odpowiadał wyobrażeniom indywidualnego klienta.


Wykształcenie jakie posiadamy w tym kierunku, oraz wieloletnia praktyka w aranżacji ogrodów, pozwala nam tworzyć niepowtarzalne projekty.


Państwa wizja w połączeniu z naszym doświadczeniem może przyczynić się do urzeczywistnienia wyobrażeń o pięknym ogrodzie. Stanie się to możliwe, albowiem skupiamy się zarówno na atrakcyjnym układzie kompozycyjnym, właściwym doborze gatunków roślin, drzew i krzewów, jak i na odpowiednim układzie funkcjonalno-przestrzennym .

Nasza firma od wielu lat współpracuje z wieloma szkółkami i centrami ogrodniczymi, dzięki czemu sadzone przez nas rośliny pochodzą z najlepszego jakościowo materiału szkółkarskiego oraz mogą być Państwu dostarczone w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy firmą otwartą na możliwość świadczenia usług bez względu na miejsce realizacji projektu na terenie całej Polski. Przeprowadzaliśmy prace w szczególności w takich miejscowościach, jak Warszawa, Otwock, Mińsk Mazowiecki i okolice. Wysokie standardy świadczonych przez nas usług zagwarantowały nam grono stałych, zadowolonych klientów.

Email

Napisz do nas:
ogrodyproan@wp.pl

Telefon

604 062 651
507 460 377

Adres

ul. BAGNISTA 64
05-400 OTWOCK

kanał youtube ogrody proan