Usługi ogrodnicze Otwock, Mińsk Mazowiecki, Falenica, Józefów, Karczew

Chcesz każdego dnia cieszyć się wspaniałym ogrodem? Szukasz kogoś, kto pomoże Ci o niego kompleksowo zadbać? Kogoś, kto fachowo doradzi, kto się na tym zna i posiada niezbędne narzędzia? Jesteśmy właśnie po to, aby w tym Ci pomóc. Sprawdź naszą ofertę!

Jakie usługi ogrodnicze wykonujemy?

Koszenie trawy

Każdy trawnik, niezależnie od powierzchni wymaga regularnego koszenia. Dzięki temu trawa zawsze wygląda estetycznie i zachowuje swój wspaniały, naturalny wygląd. Kosimy trawniki przy pomocy specjalistycznych kosiarek, traktorów i z użyciem kos spalinowych w trudno dostępnych miejscach lub na zarośniętych od dawna terenach.

Przycinanie

Tuje lub żywopłoty, które nadmiernie się rozrosły? Dla nas to nie problem. Przywrócimy im ich ładny wygląd, dokonując niezbędnego przycinania nożycami elektrycznymi. Równo przycięte tuje i żywopłoty nie tylko wyglądają bardzo ładnie, ale przede wszystkim zachowują zdrowie i nie niszczą ogrodzenia lub ścian budynków, z którymi sąsiadują.

Sadzenie roślin

Chcą Państwo aby w ogrodzie pojawiły się nowe rośliny? Żaden problem! Nasze usługi ogrodnicze to również nasadzenia różnego rodzaju gatunków roślin, krzewów, drzew. Dbamy o to aby były to rośliny, którym będą odpowiadać warunki glebowe, co zdecydowanie zwiększa szansę na ich przyjęcie się. Pomagamy również wybrać odpowiednie gatunki roślin.

Nawadnianie ogrodu

Brak wody może sprawić że nawet otoczone największą troską ogrody szybko stracą swój ładny wygląd. Regularne podlewanie roślin wymaga również wiedzy o tym, w jakich ilościach woda jest im potrzebna oraz kiedy to robić. Oferowane przez nas usługi ogrodnicze obejmują także projektowanie i wykonawstwo systemów nawadniających.

Nawożenie

Mało żyzne gleby nie dostarczają roślinom tylu składników odżywczych, ile jest im potrzebne do prawidłowego rozwijania się. Aby uzupełnić te braki, rośliny powinno się nawozić. Wiemy czym i jak nawozić, aby uzyskać najlepsze efekty. Powierzając nam to zadanie, można być pewnym że rośliny będą wyglądać nie tylko ładnie, ale będą silne i zdrowe.

Sprzątanie ogrodów

Ogród wymaga również sprzątania w mniejszym lub większym zakresie. Od uprzątnięcia opadających liści jesienią, aż po wiosenne porządki. Ponadto nasze usługi ogrodnicze Mińsk Mazowiecki to również różnego rodzaju prace ziemne, porządkowe i wiele innych, zleconych przez klienta po wcześniejszym ustaleniu zakresu.

kompleksowe usługi ogrodnicze proan

Co wyróżnia nasze usługi ogrodnicze?

Na rynku działa wiele firm oferujących usługi ogrodnicze. Za nami przemawiają jednak twarde fakty, które są najlepszą rekomendacją. Działając od wielu lat na rynku usług ogrodniczych w Otwocku i Mińsku Mazowieckim, możemy pochwalić się bogatym portfolio zadowolonych klientów. Ich pozyskanie nie byłoby możliwe gdyby nie nasza filozofia działania. Jej głównymi fundamentami jest:

Terminowość

Usługi ogrodnicze muszą być wykonywane na czas. Termin wielu prac wyznacza tzw. kalendarz ogrodnika, jak również warunki pogodowe. Bardzo dobra organizacja naszej pracy pozwala sprawnie i w odpowiednim czasie wykonywać wszystkie roboty.

Solidność

Znamy się na tym co robimy, dzięki czemu efekty pracy zadowalają najbardziej wymagających klientów. Jeśli do tej pory nie korzystali Państwo z usług ogrodniczych, nie wiedzą na co zwracać uwagę przy ich wyborze, to współpraca z nami jest dobrym pomysłem.

Sprzęt

Nasza niezależność wynika z posiadania własnego sprzętu do prac w ogrodzie. Oprócz podstawowych narzędzi ręcznych są to również wysokiej jakości maszyny ogrodnicze, usprawniające naszą pracę i pozwalające wykonać ją w krótszym czasie.

Ceny

Jasne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny sprawiają że wybiera nas coraz więcej klientów. To z kolei pozwala nam się rozwijać, oferując coraz to bogatszy asortyment usług, a także czyniąc nas bardziej konkurencyjnymi w Otwocku i Mińsku Mazowieckim.

 

 

Email

Napisz do nas:
ogrodyproan@wp.pl

Telefon

604 062 651
507 460 377

Adres

ul. BAGNISTA 64
05-400 OTWOCK

kanał youtube ogrody proan